Zawodnicy skreśleni z ewidencji w 2012 roku

Zawodnik

Nr ewid

Klub

Kat.

Data skr.

MARCINIAK Józef

KP-0208

Baszta

II

2012-11-26

PASTEWSKI Bartosz

KP-1646

Gambit

IV

2012-10-07

GASZKOWSKI Marek

KP-0294

Gambit

II

2012-10-07

WÓJCIK Irena

KP-0486

Łuczniczka

II

2012-09-26

KOZŁOWSKI Cezary

KP-0531

AZS UMK

II

2012-09-26

TROJAN Miłosz

KP-1505

OPP Toruń

bk

2012-08-19

BŁĘDZKI Mateusz

KP-1534

OPP Toruń

IV

2012-08-19

ROCHNA Michał

KP-1533

OPP Toruń

V

2012-08-19

BOROWSKI Szymon

KP-1532

OPP Toruń

bk

2012-08-19

ROCHNA Daniel

KP-1531

OPP Toruń

bk

2012-08-19

CAMACHO Brian

KP-1270

OPP Toruń

V

2012-08-19

CZAKYROWA Aleksandra

KP-1269

OPP Toruń

IV

2012-08-19

MISZEWSKA Dominika

KP-1322

OPP Toruń

V

2012-08-19

JABŁOŃSKI Kamil

KP-1320

OPP Toruń

V

2012-08-19

GIEMZA Kacper

KP-1796

OPP Toruń

bk

2012-08-19

KALINOWSKI Michał

KP-1716

OPP Toruń

V

2012-08-19

CZAKYROW Filip

KP-1021

OPP Toruń

III

2012-08-19

BALCEREK Wiktor

KP-1020

OPP Toruń

IV

2012-08-19

JABŁOŃSKI Michał II

KP-1458

OPP Toruń

V

2012-08-19

DRUŻDŻ Filip

KP-1928

MDK nr 5

V

2012-07-19

GÓRNY Marek

KP-1927

MDK nr 5

V

2012-07-19

ŻYGO Aron

KP-1926

MDK nr 5

V

2012-07-19

CZARNECKI Łukasz

KP-1283

Zryw Jeżewo

IV

2012-05-30

KACZMAREK Izabela

KP-1284

Zryw Jeżewo

V

2012-05-30

KNOFF Marcelina

KP-1285

Zryw Jeżewo

V

2012-05-30

SKROBISZEWSKI Dawid

KP-1286

Zryw Jeżewo

IV

2012-05-30

URBAN Katarzyna

KP-1287

Zryw Jeżewo

V

2012-05-30

WARCZAK Kamila

KP-1288

Zryw Jeżewo

V

2012-05-30

ZAJCHOWSKI Grzegorz

KP-1289

Zryw Jeżewo

V

2012-05-30

KACZMAREK Michał

KP-1065

Zryw Jeżewo

IV

2012-05-30

KNOFF Emilian

KP-1066

Zryw Jeżewo

IV

2012-05-30

KNOFF Michał

KP-1067

Zryw Jeżewo

IV

2012-05-30

BIELUSZEWSKI Rafał

KP-0317

Zryw Jeżewo

III

2012-05-30

GRZEGOWSKA Marta

KP-0787

Zryw Jeżewo

V

2012-05-30

KNOFF Dariusz

KP-0788

Zryw Jeżewo

II

2012-05-30

OLSZEWSKI Grzegorz

KP-0790

Zryw Jeżewo

II

2012-05-30

OPOLSKI Aleksander

KP-0791

Zryw Jeżewo

II

2012-05-30

STRYSIK Jakub

KP-0792

Zryw Jeżewo

III

2012-05-30

SZUBARGA Jarosław

KP-0794

Zryw Jeżewo

II

2012-05-30

SZUBARGA Krzysztof

KP-0795

Zryw Jeżewo

III

2012-05-30

SZUBARGA Michał

KP-0796

Zryw Jeżewo

III

2012-05-30

SZYMAŃSKA Iwona

KP-0797

Zryw Jeżewo

II+

2012-05-30

WRYCZA Piotr

KP-0798

Zryw Jeżewo

IV

2012-05-30

ZIELIŃSKI Łukasz

KP-0799

Zryw Jeżewo

II

2012-05-30

GRAJEWSKI Paweł

KP-0363

Zryw Jeżewo

V

2012-05-30

OPOLSKI Marcin

KP-0364

Zryw Jeżewo

bk

2012-05-30

RATAJCZYK Łukasz

KP-0365

Zryw Jeżewo

bk

2012-05-30

URBAŃSKI Krzysztof

KP-0366

Zryw Jeżewo

bk

2012-05-30

WARDACKA Alicja

KP-0367

Zryw Jeżewo

V

2012-05-30

OPOLSKI Grzegorz

KP-0221

Zryw Jeżewo

V

2012-05-30

BOCIAN Paweł

KP-0087

Zryw Jeżewo

bk

2012-05-30

WOJTASIAK Radosław

KP-0088

Zryw Jeżewo

IV

2012-05-30

KWIATKOWSKI Jarosław

KP-1055

Unia

III

2012-05-30

ZIELAS Piotr

KP-0839

Unia

bk

2012-05-30

MAŃKOWSKA Marta

KP-0822

Unia

IV

2012-05-30

KARCZEWSKI Zenon

KP-0641

Unia

I

2012-05-30

KRĘŻELEWSKI Tomisław

KP-0751

Unia

IV

2012-05-30

MACIEJEWSKI Mieczysław

KP-0752

Unia

IV

2012-05-30

NIEMIEC Kazimierz

KP-0753

Unia

II

2012-05-30

PILICHOWSKI Janusz

KP-0754

Unia

II

2012-05-30

PALACZ Tomasz

KP-0497

Unia

I

2012-05-30

CHODOROWSKI Włodzimierz

KP-0456

Unia

II

2012-05-30

DAHM Mikołaj

KP-0192

Unia

I

2012-05-30

PILICHOWSKA Małgorzata

KP-0193

Unia

bk

2012-05-30

TOMASZEWSKI Przemysław

KP-0190

Unia

bk

2012-05-30

WŁODARSKI Mirosław

KP-0191

Unia

bk

2012-05-30

GRZELAK Jarosław

KP-0505

Unia

II

2012-05-30

HAŁAS Stefan

KP-0504

Unia

IV

2012-05-30

GRZELAK Marcin

KP-0506

Unia

II+

2012-05-30

PALACZ Magdalena

KP-0750

Unia

bk

2012-05-30

BARANOWSKI Paweł

KP-0503

Unia

II

2012-05-30

KIELISZEK Krzysztof

KP-1493

Merkury

IV

2012-05-30

RYNKEL Aleksandra

KP-1492

Merkury

V

2012-05-30

ZALEWSKA Natalia

KP-1332

Merkury

IV

2012-05-30

CHYLA Czesław

KP-1253

Merkury

IV

2012-05-30

FADEREWSKI Piotr

KP-0164

Merkury

II

2012-05-30

KANIECKA Gabriela

KP-0179

Merkury

II

2012-05-30

KIELISZEK Dariusz

KP-0932

Merkury

III

2012-05-30

MATUSIK Mariusz

KP-0838

Merkury

III

2012-05-30

PLECYNG Waldemar

KP-0448

Merkury

I

2012-05-30

SĘDŁAK Andrzej

KP-0169

Merkury

I

2012-05-30

KANIECKA Justyna

KP-0397

Merkury

III

2012-05-30

KANIECKI Mirosław

KP-0166

Merkury

III

2012-05-30

GDULA Krzysztof

KP-0171

Merkury

II

2012-05-30

GROCHOWIAK Grzegorz

KP-0174

Merkury

I

2012-05-30

KLAWCZYŃSKI Zygmunt

KP-0168

Merkury

II

2012-05-30

OSTROWSKI Antoni

KP-0173

Merkury

II

2012-05-30

POPIELARSKI Piotr

KP-0175

Merkury

II

2012-05-30

RUPIŃSKI Karol

KP-0165

Merkury

V

2012-05-30

RYDZEWSKI Brunon

KP-0158

Merkury

III

2012-05-30

WOJTAROWICZ Janusz

KP-0172

Merkury

I

2012-05-30

ZIĘTAK Krzysztof

KP-0321

Łucznik

I+

2012-05-30

CHMIELEWSKA Bogumiła

KP-1037

Łucznik

bk

2012-05-30

MALAK Olga

KP-0767

Łucznik

bk

2012-05-30

BARSKI Zdzisław

KP-0302

Łucznik

IV

2012-05-30

JUSZCZAK Janusz

KP-0662

Łucznik

IV

2012-05-30

KONOPCZYŃSKI Marcin

KP-0664

Łucznik

III

2012-05-30

MALAK Daria

KP-0666

Łucznik

bk

2012-05-30

MALAK Jakub

KP-0667

Łucznik

bk

2012-05-30

STAŚKOWSKI Marek

KP-0665

Łucznik

III

2012-05-30

WOJTYNOWSKI Krzysztof

KP-0668

Łucznik

bk

2012-05-30

WALCZAK Tadeusz

KP-0359

Łucznik

I

2012-05-30

DOLATOWSKI Sebastian

KP-0202

Łucznik

bk

2012-05-30

KANABAJ Wiesław

KP-0200

Łucznik

III

2012-05-30

WALCZAK Magda

KP-0201

Łucznik

V

2012-05-30

CHMIELEWSKI Andrzej

KP-0016

Łucznik

III

2012-05-30

PIECHOTA Stanisław

KP-0017

Łucznik

III

2012-05-30

CIESIELSKA Stanisława

KP-1490

Kasztelan

V

2012-05-30

SAJDAK Magdalena

KP-1399

Kasztelan

V

2012-05-30

BASIŃSKI Tadeusz

KP-1248

Kasztelan

II

2012-05-30

BŁAŻEJCZAK Marian

KP-0408

Kasztelan

II

2012-05-30

DEMBSKI Tomasz

KP-0409

Kasztelan

III

2012-05-30

JUNIEWICZ Jan

KP-0410

Kasztelan

II

2012-05-30

KALIŃSKA Agnieszka

KP-0411

Kasztelan

IV

2012-05-30

KALIŃSKI Konrad

KP-0412

Kasztelan

IV

2012-05-30

KOWALCZYK Józef

KP-0413

Kasztelan

III

2012-05-30

NOWICKI Ryszard

KP-0414

Kasztelan

III

2012-05-30

OBAŁA Tadeusz

KP-0415

Kasztelan

IV

2012-05-30

POPIELARZ Marian

KP-0162

Kasztelan

I

2012-05-30

PYTEL Tadeusz

KP-0416

Kasztelan

II

2012-05-30

JAHR Przemysław

KP-0360

Pocztowiec

II+

2012-05-05

JARZĘBOWSKI Kacper

KP-1783

OSiR Golub-Dobrzyń

III

2012-03-30

RYMASZEWSKI Dariusz

KP-0118

AZS UMK

k

2012-02-10

logo

Kujawsko - Pomorski Związek Szachowy

ul. Słowackiego 118a
87-100 Toruń

REGON: 092384463
NIP: 953-23-21-732

Bank Spółdzielczy w Toruniu
95 9511 0000 2001 0004 3498 0001

Administrator Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.