Kamil Maciejewski

Kamil Maciejewski

Alicja Śliwicka startuje w plebiscycie sportowym na „Młodzieżowca Torunia Roku 2015". Wszystkich sympatyków Królewskiej Gry i Kibiców Alicji prosimy o oddanie na nią głosu wysyłając SMS-a o treści NOW.M.12 na numer 7148. Można wysyłać dowolną ilość sms-ów. Wysłanie SMS-a jest równocześnie zakupem e-wydania Nowości. Nagrody są również przewidziane dla głosujących.
Przypomnijmy że rok 2015 był bardzo owocny dla Alicji. Do największych sukcesów można zaliczyć v-ce mistrzostwo świata do lat 14 oraz brązowy medal na Drużynowych Mistrzostwach Europy Juniorów"

 

Dnia 30 maja 2015 roku w Pałacu Anny Wazówny odbył się IV Turniej szachowy o Puchar Burmistrza Brodnicy. W turnieju wystartowało 63 zawodników z całej Polski.

Turniej miał charakter otwarty, nie pobierano wpisowego. Sędziował Mariusz Stoppel z Bydgoszczy. Sprzęt do gry oraz zegary udostępnił klub UKS MDK nr 1 z Bydgoszczy. Dyrektorem turnieju był Kamil Marchlewicz. Grano 9 rund po 15 minut dla zawodnika. Wszyscy zawodnicy grali w ramach jednej grupy turniejowej z podziałem na 6 kategorii wiekowych mianowicie juniorzy do lat 10, 14, 18 juniorki do lat 18 oraz seniorzy i seniorki. Turniej otworzył Burmistrz Brodnicy Jarosław Radacz. Był również darmowy bufet z gorącą herbatą, kawą, wodą mineralną oraz słodyczami przygotowany przez urząd miasta w Brodnicy oraz sponsorów. Każdy junior który wystartował w turnieju otrzymał pamiątkowy kubek. Wielki wkład w przygotowaniu turnieju miał kierownik biura sportu, turystyki i rekreacji Maciej Rżeński bez którego pomocy nie zrobilibyśmy takiej imprezy w Brodnicy. Podziękowania należą się również Janowi Marchlewicz, który pomagał w realizacji turnieju. Na turnieju panowała miła i sportowa atmosfera.

Turniej wygrała arcymistrzyni szachowa Klaudia Kulon , drugie miejsce zajął Jarosław Paprocki a trzecie Mateusz Budnik. Zwycięzcy otrzymali puchary , medale oraz nagrody rzeczowe. Turniej organizowali Burmistrz Brodnicy Jarosław Radacz wraz z Kamilem Marchlewicz.

Sponsorami byli :

Tomasz Ostrowski Firma komputerowa ,,Progress,, Brodnica, urząd miasta Brodnica, Zygmunt Rawski , gazeta ,,Czas,, Brodnicy oraz prywatni sponsorzy z Irlandii.

Szczegółowe wyniki:

http://www.chessarbiter.com/turnieje/2015/ti_2309/results.html?l=pl&tb=10_

logo

Kujawsko - Pomorski Związek Szachowy

ul. Słowackiego 118a
87-100 Toruń

REGON: 092384463
NIP: 953-23-21-732

Bank Spółdzielczy w Toruniu
95 9511 0000 2001 0004 3498 0001

Administrator Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.